Ispartakule Reklam
reklam

SON DAKİKA

Ispartakule Haberleri, Ispartakule Haber, Ispartakule
reklam

Bakan Elvan'dan AB'ye tokat gibi sözler

Bakan Elvan'dan AB'ye tokat gibi sözler
Bu haber 12 Aralık 2016 - 16:25 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, AB ülkelerinin terör saldırılarını kınadıklarını görüyoruz kınamakla yetmez bir taraftan PKK’yı kınıyorlar diğer taraftan da kucaklıyorlar. Ne zamandan beri terör örgütünü kucaklamak demokrasinin aracı haline geldi. Avrupa Parlamentosunda PKK’lılar cirit atıyor. Bunlara neden ses çıkarmıyorlar. Yeter artık. dedi.    

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, şehit cenazesine katılmak için Konya’ya geldi. Elvan, Konya Valiliği ziyaretinde gazetecilere açıklama yaptı.

Bakan Elvan, Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu hainlere gereken en ağır ceza verilecek. Terör örgütüne yönelik mücadelemiz devam edecektir. Son aylarda emniyet güçlerimizin çok başarı operasyonları oldu, artık yok olma noktasına geldiler. Bir var olma savaşı güdüyorlar. Ama onların kökünü inşallah kazıyacağız. Ve gün yüzü göstermemek için ne gerekiyorsa yapacağız. Kararlıyız. Bunun üstesinden hep birlikte geleceğiz. Türkiye’nin büyümesinden güçlenmesinden rahatsız olanlar var. Hepsini biliyoruz. Ama milletimiz daha da kenetlenecek. Türkiye üzerinden oyun oynamak isteyenlere şunu söylemek istiyorum. Bu millet canını feda eder malını feda eder ama bir karış vatan toprağını feda etmez. AB ülkelerinin terör saldırılarını kınadıklarını görüyoruz kınamakla yetmez bir taraftan PKK’yı kınıyorlar diğer taraftan da kucaklıyorlar. Ne zamandan beri terör örgütünü kucaklamak demokrasinin aracı haline geldi. Avrupa Parlamentosunda PKK’lılar cirit atıyor. Bunlara neden ses çıkarmıyorlar. Yeter artık. Bu noktada Avrupa ülkelerinin somut adım atmasını bekliyoruz müttefiklerimizin somut adım atmalarını bekliyoruz dedi.


Kaynak : Haber7.com

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA